PROJELERİMİZ

  • Bozüyük'te yer alan tüm mahallelerde yapımı tamamlanan sentetik sahalar geleceğin profesyonel sporcularını yetiştirmek amacıyla belediyemiz tarafından inşa edilmiştir. Aynı zamanda okul bahçelerinde okul yönetimleri ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda  mini sentetik sahaların inşaaları tamamlanmış ve çocuklarımıza hizmet vermektedir. Se
  • Bozüyük Belediyesi tarafından vatandaşların güvenliği ve sorunsuz bir güzergah oluşturmak amacıyla başlatılan çalışmalar sonucunda ışıklı geçiş sistemi oluşturuldu. Bozüyük’lü vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen bu çalışma ile trafik kazaların önüne geçilmesi hedefleniyor. 
  • İçerisinde idari binası, ameliyathanesi ve kedi köpek ünitelerinin bulunacağı barınak en kısa sürede tamamlanarak ilçemize kazandırılacak.
  • Gençlik Parkı adıyla 4 Eylül Mahallesi'ne inşa edilen park 15 temmuz günü yaşanan hain darbe girişiminin ardından alınan meclis kararırının ardından 15 temmuz şehitleri parkı adını almıştır. 42.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiş park içerisinde kafeterya, basketbol,tenis sahaları ve havuz bulunmaktadır. Yaz aylarında mahalle sakinleri tarafından e
  • Muhteşem bir konser ile açılış töreni gerçekleştirilen Fatih Sultan Mehmet Parkı 44.000 metrekare alan üzerine Bilecik'in ilk tematik park olma özelliğini taşıyan park olarak ayrı bir öneme sahip. İçerisinde 1500 kişilik amfi tiyatrosu, şelale, çocuk oyun grubu, yürüyüş yolları ve kafeterya bulunuyor. 
  •    Osmangazi Parkı; 6300 metrekare alan üzerine inşa edilen gemi konseptli ahşap kafeterya, süs havuzu, köprü ve iskele temalı oturma alanları, çocuk oyun alanları birlikte her yönden şehrin merkezinde Bozüyük'lü vatandaşlara filamingo parkı zamanındaki hareketliliği hatırlatıyor. 

Önemli Linkler