VEFAT EDENLER

  •  İNÖNÜ OKLUBALI KÖYÜNDEN GELME ÖĞRETMEN REMZİ ÖZKAN VE FAİK ÖZKAN'IN BABALARI ŞÜKRÜ ÖZKAN (90 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA İNÖNÜ OKLUBALI KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR.
  • -KANDİLLİ KÖYÜNDEN GELME DEVLET DEMİRYOLLARINDAN EMEKLİ MERHUM MUSTAFA ÜTÜK'ÜN EŞİ,İSMAİL ÜTÜK,HANİFE ALAŞAHAN,ASİYE KÜTÜK VE FATMA FERAH'IN ANNELERİ ZÜBEYDE ÜTÜK (90 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİDOĞAN CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
  • YENİ ÜREĞİL KÖYÜNDEN GELME HASAN YAZ"IN EŞİ, İBRAHİM EMİR, HANİFE ZEYTİN, EMİNE BAYIRBAŞI'NIN ANNELERİ CAMİLİ YAYLA KÖYÜNDEN GELME ŞERİFE YAZ (78 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİDOĞAN CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
  • -CİHANGAZİ KÖYÜNDEN MERHUM HİLMİ KÖMÜR'ÜN EŞİ ,SÜLEYMAN VE HİKMET KÖMÜR'ÜN ANNELERİ İSMİYE KÖMÜR (58 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA CİHANGAZİ KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT 12:00'DA SOĞUKPINAR CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.
  • - KÜTAHYA'DA İKAMET EDEN SARAÇ ALİ RIZA'NIN YEĞENİ, SERPİL ÇELİK'İN EŞİ VEDAT ÇELİK (64 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KÜTAHYA YENİDOĞAN MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILIP KÜTAHYA MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.   -İNÖNÜ SEYİTALİ KÖYÜNDEN ESKİŞ
  • DEMİRKÖY'DEN GELME YENİ MAHALLE SAKİNLERİNDEN İBRAHİM, İSMAİL, YUNUS BOĞAZKESEN'İN BABALARI TAHSİN BOĞAZKESEN (85 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YEŞİL CAMİDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. EMEKLİ ÖĞRETMEN HALİL AYDIN VE DEMİRDÖKÜMDEN EMEKLİ VELİ AYDIN'IN BABALARI, YEŞİLKENT MAHALLESİ SA
  • -GÖYNÜCEK KÖYÜNDEN AHMET KORAL'IN EŞİ, MERHUM NAZIM KORAL, NACİ KORAL, ŞERİFE ZEYTİN VE AYŞE ÖKER'İN ANNELERİ ÜMMÜGÜL KORAL (83 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİDOĞAN CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.    
  • -TEKKE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BOZÜYÜK ESNAFLARINDAN TERZİ MEHMET SIRMALI, HALISER FABRİKASINDAN EMEKLİ BEKİR SIRMALI VE ÇİTOSAN SERAMİK  FABRİKASINDAN EMEKLİ HACER ARSLAN'IN BABALARI MUSTAFA SIRMALI (93 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SÜLEYMANBEY CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
  • -ALİBEYDÜZÜ KÖYÜNDEN GELME MERHUM ZEKİ TÜLEMEZ'İN EŞİ, EKS ÇALIŞANLARINDAN MURAT TÜLEMEZ VE SEVGİ ÇAMGELİŞ'İN ANNELERİ , OĞUZ ÇAMGELİŞ'İN KAYINVALİDESİ NURCAN TÜLEMEZ (75 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTA KASIMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILIP ALİBEYDÜZÜ KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR.

Önemli Linkler