VEFAT EDENLER

  • -GÖYNÜCEK KÖYÜNDEN AHMET KORAL'IN EŞİ, MERHUM NAZIM KORAL, NACİ KORAL, ŞERİFE ZEYTİN VE AYŞE ÖKER'İN ANNELERİ ÜMMÜGÜL KORAL (83 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİDOĞAN CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.    
  • -TEKKE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BOZÜYÜK ESNAFLARINDAN TERZİ MEHMET SIRMALI, HALISER FABRİKASINDAN EMEKLİ BEKİR SIRMALI VE ÇİTOSAN SERAMİK  FABRİKASINDAN EMEKLİ HACER ARSLAN'IN BABALARI MUSTAFA SIRMALI (93 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SÜLEYMANBEY CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
  • -ALİBEYDÜZÜ KÖYÜNDEN GELME MERHUM ZEKİ TÜLEMEZ'İN EŞİ, EKS ÇALIŞANLARINDAN MURAT TÜLEMEZ VE SEVGİ ÇAMGELİŞ'İN ANNELERİ , OĞUZ ÇAMGELİŞ'İN KAYINVALİDESİ NURCAN TÜLEMEZ (75 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTA KASIMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILIP ALİBEYDÜZÜ KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR.
  • YENİ MAHALLE SAKİNLERİNDEN ORMANGÜZLE KÖYÜNDEN GELME MERHUM ADEM KAYA'NIN EŞİ, TAHSİN KAYA,  KASIM KAYA , EMİNE FİLBE VE CEMİLE ESİN'İN ANNELERİ SANİYE KAYA (80 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YEŞİL CAMİDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
  • - OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINDAN TUNCAY VE ZİYA ABAZA'NIN KARDEŞLERİ, SİBEL FINDIK VE SENEM YAVAŞ'IN BABALARI , ENDER FINDIK VE FATİH YAVAŞ'IN KAYINPEDERLERİ RAMAZAN ABAZA (70 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GAZOZCU CAMİİNDEN KALDIRILIP BOZÜYÜK ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. - PAZARYERİ'NDEN HÜSEYİN KARABULUT'UN O
  •  - YALÇIN VE MUSTAFA KAYA'NIN BABALARI DELİ ELMACIK KÖYÜNDEN KURTKÖY'DE İKAMET EDEN ŞEVKET KAYA (80 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE NAMAZI ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KURTKÖY KÖYÜNDE KILINIP DELİ ELMACIK KÖYÜNE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT 14:00'DA ESKİ TOPRAKBANK ÖNÜNDEN ARAÇ KALD
  • MURATDERE KÖYÜNDEN NECCAR,KEMALETTİN VE KADİR KATIRANCI'NIN BABALARI CELALETTİN KATIRANCI (77 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MURATDERE KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR . CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT  12:00'DA ESKİ TOPRAKBANK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.
  • -ÇOKÇAPINAR KÖYÜNDEN GELME SEVGİ,SEVİL,SAMET SİNEKLİ'NİN BABALARI ALADDİN,ŞERAFETTİN,SELEHATTİN SİNEKLİN'İN ABİLERİ SELİM SİNEKLİ (55 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇOKÇAPINAR KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT 12:00'DE SOĞUKPINAR CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ K
  • EMEKLİ ÖĞRETMEN ŞÜKRÜ YILDIRIM'IN EŞİ FATMA YILDIRIM (59 YAŞ) VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ  CUMA NAMAZINDAN SONRA ESKİŞEHİR SÜMER CAMİİNDEN KALDIRILIP ESKİŞEHİR ASRİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN SAAT 11:30'DA MERKEZ KASIMPAŞA CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.  

Önemli Linkler