Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Merhaba sevgili Bozüyüklüler,

            Bozüyük’te günlük değil, geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçirerek  “Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet” düsturu ile çıktığımız bu yolda modern belediyecilik anlayışı ile şekillendirerek hayata geçirdiğimiz projelerimizle daha modern ve daha güzel bir Bozüyük yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bizler Bozüyük’e ve Bozüyüklülere hizmet etmek için buradayız. Amacımız; Bozüyük’ü hak ettiği noktaya doğru, adım adım götürmek. Bu amaç çerçevesinde göreve geldiğimiz ilk günkü heyecan ve istekliliğimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışmalarımıza devam ediyor,  Türkiye’nin marka değeri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

            Biz hayallerimizi Bozüyük için kuruyor, Bozüyük için gerçekleştiriyoruz” Necip Fazıl Kısakürek’in deyimiyle devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak gerektiğini biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren; hayata geçirdiğimiz projelerimizle, şimdiye kadar yapılamayanları yaparak ilçemize önemli bir ivme kazandırdık. Geçmişten gelen pek çok soruna el atarak çözüm getirirken yine pek çok ihtiyacı da başlattığımız projelerle giderdik. Gerek alt yapı, gerekse üst yapı olmak üzere her alanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımızla ‘Güçlü Gelecek, Güçlü Bozüyük’ için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz.

Çünkü bizler, sorunların mahallelere hapsolduğu, çözümsüzlüğün kanıksandığı değil, somut ve köklü çözümlerin hayata geçirildiği bir ilçede yaşamayı hak ediyoruz.

 

Önemli Linkler