Cenaze Hizmetleri

Cenaze Hizmetleri

DEFİN İÇİN GEREKLİ BELGELER :

Bozüyük Belediyesine ait mezarlıklarda : Ölüm Belgesi ( ASLI )

Şehir dışı ve köylere nakil olan cenazelerde – (SURET )

 

 CENAZE İŞLEMLERİ HATTI :

7/24 Hizmet veren 0 228 314 6700 Bozüyük Belediyesi  Hattından  Mezarlıklar Müdürlüğüne bağlanarak, cenaze hizmetleri hakkında detaylı bilgileri ve desteği alabilirsiniz.

 

SUNULAN HİZMETLER :

 

NAKİL İŞLEMLERİ / CENAZE NAKİL ARACI :

Talep edilmesi durumunda 100 km 'ye kadar Merhum/Merhumenin nakledilmesi hususunda bedelsiz hizmet vermektedir.100 km’nin üzerindeki nakillerde Meclis Kararı gereği tahakkuk uygulaması yapılmaktadır.

 

CENAZE MORG HİZMETİ :

Talep edilmesi durumunda Mücavir alanlar içerisinde bulunan Merhum / Merhume için 7/24 saat dilimi içinde cami ve hastane morguna veya cenazenin evde muhafazası için klimalı tabut ve cenaze nakil hizmeti vermektedir.

 

MEZAR KAZMA HİZMETİ :

Bozüyük Belediyesine ait Mezarlıklarda Mezarlıklar Müdürlüğü Personeli tarafından daha önce belirlenen uygun alan ve kayıtlar doğrultusunda bedelsiz kazım hizmeti vermektedir.

 

BAYAN CENAZELERE GASSAL HİZMETİ :

Cenaze Yıkama Hizmeti bayan gassal tarafından islami usullere uygun bir şekilde bedelsiz olarak verilmektedir.

 

DİĞER HİZMETLER

Vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda ( kefen takımı ve mezar tahtası, mezarlık alanına araç ile taşıma ve (cenaze cemaati için otobüs- araçların uygunluk durumunda ) hizmetleri bedelsiz olarak verilmektedir.

 

CENAZE ANONS VE DUYURU HİZMETİ :

Merhum / Merhume'nin yakınının talebi doğrultusunda Anons duyurusu, Belediyemiz Mezarlıklar  Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğüne verilen bilgiler doğrultusunda anons hizmeti bedelsiz yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Cenaze Hizmetleri  Tel : 0 543 239 4018 – 0 530 766 2124

Önemli Linkler