BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH BAKICI ESNAF ZİYARETLERİ İLE VATANDAŞLARLA İÇ İÇE OLMAYA DEVAM EDİYOR

BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH  BAKICI ESNAF ZİYARETLERİ İLE VATANDAŞLARLA İÇ İÇE OLMAYA DEVAM EDİYOR

-BAŞKAN BAKICI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

 

            Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunarak sohbet etti.

            Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI ilk olarak eski sanayi sitesi esnaflarından Kaptan Oto İşyeri Sahibi Muharrem KAPTAN ve çevre esnafları ile birlikte Kaptan Oto’da kahvaltı etti. Keyifli bir sohbet ortamı içerisinde gerçekleşen kahvaltı programında esnaf ile sohbet eden Başkan BAKICI belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek faaliyete geçen, devam eden ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Karşılıklı olarak fikir alış verişinde de bulunulan kahvaltı programında Başkan BAKICI esnaf tarafından sorulan soruları yanıtlayarak talepler ile ilgili gerekli notları aldı. Kaptan Oto’da yapılan kahvaltının ardından yine sanayi esnaflarından Dargın Elektronik’in sahibi Murat DARGIN’ın iş yerini ve Mert Oto Yıkama’yı ziyaret ederek hatır kahvesi içti.  Başkan BAKICI bir taraftan kahvesini yudumlarken bir taraftan da sanayi esnafı ile Bozüyük ve Bozüyük’e yapılacak yatırımlar konusunda sohbet etti.

            Eski Sanayi sitesindeki ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU ile birlikte İsmet İnönü Caddesi’nde hizmet veren esnafı ziyaret ederek ‘hayırlı iş, bereketli ve bol kazanç” temennisinde bulundu. Vatandaşlarla yüz yüze görüşmenin, onların taleplerini birinci ağızdan dinlemenin ve çözüm üretmek için son derece önemli olduğunu belirten Başkan BAKICI; Bozüyük’ün her noktasında, herkes için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Önemli Linkler