BAŞKAN BAKICI TEKKE MAHALLE'DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BAKICI TEKKE MAHALLE'DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Tekke Mahalle'li vatandaşlar tarafından öğle namazı sonrasında dağıtılan aşure ikramına katıldı.

Tekke Mahalle Türbe Camii önünde öğle namazından sonra gerçekleştirilen aşure ikramı Tekke Mahalle'li vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görürken, aşure ikramına katılan Başkan BAKICI ve Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU, Tekke Mahalle'li vatandaşlar ile görüşerek sohbet etti. Aşure ikramı ve organizasyonun ev sahipliğini yapan Seyit BEKTAŞLAR ve mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan BAKICI; "Bu şekilde güzel bir vesile ile siz değerli vatandaşlarımız ile bir araya gelmek bizler için büyük bir mutluluktur. Öncelikle aşure ikramınız için teşekkür ediyorum, Allah hepinizden razı olsun" dedi. Mahalle sakinleri tarafından yöneltilen soruları yanıtlayan Başkan BAKICI, Tekke Mahalle'de yapılacak olan ve tam bir kompleks yapı olarak Mahalle sakinlerine hizmet verecek Parkın müjdesini verdi. Tekke Mahalle'de geçtiğimiz hafta tamamlanan asfalt çalışmaları ve devam eden alt yapı çalışmalarından da söz eden BAKICI, "Bozüyük'ün her mahallesi bizim için çok değerlidir. O mahalledeki vatandaşlarımızın talepleri bizlere çalışmalarımızda rehber olmaktadır." dedi.

Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen aşure ikramının ve okunan duaların ardından, Seyit BEKTAŞLAR, Tekke Mahalle'li vatandaşlar olarak Başkan BAKICI'nın bu hayırlı cemiyete katılmasından duydukları memnuniyeti dile getirirken, vatandaşlara ve Askeriye'ye olmak üzere yaklaşık 1000 kişilik aşure ikramında bulunuldu.

 

Önemli Linkler