BAŞKAN BAKICI SANAYİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BAŞKAN BAKICI SANAYİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

-BAŞKAN BAKICI’NIN ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

 

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, esnaf buluşmalarına ve vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Eski Sanayi Çarşısı Serdar Sokak esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan BAKICI’ya, Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU eşlik ederken BAKICI, emektar sanayi esnafı ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kahvaltının ev sahipliğini yapan Sanayi Esnafı Ayhan DÜNDAR’a teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih BAKICI; “Bozüyük’te faaliyet gösteren siz değerli esnafımız ile her fırsatta bir araya gelerek, sizlerin taleplerinizi dinlemek ve bunlara çareler üretmek Belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Esnafımızın sorunları ve talepleri bizler için çok önemlidir. Burada sizlerle birlikte buluştuğumuz kahvaltı sofrası, bizlerin keyifle sohbet ettiği bir platformdur. Sizlerden gelen talepleri birinci ağızdan öğrenmek son derece faydalı olacaktır” dedi.

            Çok sayıda esnafın katılım gösterdiği kahvaltı buluşmalarında Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan, projeleri anlatırken, önümüzdeki aylarda ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmalardan söz etti. Bugüne kadar hep ertelenmiş ve tabiri caizse halının altına süpürülmüş pek çok problemi çözmek için çalıştıklarını belirten Başkan BAKICI, ‘sorunları ertelemeyen, bu sorunları en iyi şekilde çözen’ bir belediye olduklarını belirtti. Esnaf tarafından yöneltilen soruları da yanıtlayan Başkan BAKICI, yapılan tüm plan ve projelerde giderek büyüyen ve gelişen bir Bozüyük’ü hesap ederek hareket ettiklerini belirtti.

Tekke Mahalle’ye yapılacak olan park, ilçe genelinde devam etmekte olan yol, asfalt ve kilit taşı yenileme çalışmaları, alt yapı çalışmaları, Şehir Hastanesi, Kapalı Spor Salonu, Kapalı Pazar İnşaatı ve hükümet destekli projeleri sanayi esnafına anlatan Başkan BAKICI, kahvaltı sonunda birlik ve beraberlik içerisinde Bozüyük için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, bu güzel sofrayı kendileri ile paylaşarak katılım gösteren herkese teşekkür etti ve Cuma günü hizmete girecek olan Cemalettin KÖKLÜ Parkı’nın açılışına davet etti.  

Önemli Linkler