KÖY MUHTARLARINDAN TEŞEKKÜR YEMEĞİ

KÖY MUHTARLARINDAN TEŞEKKÜR YEMEĞİ

-4 KÖYÜN BAĞLANTI YOLUNDAKİ ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

 

Bozüyük, Osmaniye, Karaçayır, Gökçeli ve Cihangazi Köylerini birbirine bağlayan köy yolundaki çalışmaların tamamlanması nedeni ile köy muhtarları tarafından teşekkür yemeği düzenlendi.

Bozüyük Zeki Bayrak Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe, Bozüyük Kaymakamı Hasan YAMAN, Belediye Başkan Yardımcı Ali AVCIOĞLU, İlçe Jandarma   Komutanı Süleyman CAN, Bozüyük AK Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN, Bozüyük Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER ve diğer köy muhtarları katıldı.

Osmaniye, Karaçayır, Gökçeli ve Cihangazi köylerini birbirine bağlayan ve özellikle yağışlı mevsimlerde sürücülerin zorlandığı köy yollarının asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının kutlandığı yemek programında konuşan Bozüyük Karaçayır Köyü Muhtarı Hayrettin YILMAZ; “Bizler için çok büyük bir problem haline gelmiş olan köy yollarımızın bugün ki görünümüne kavuşmasında emeği geçen Kaymakamımız Hasan YAMAN’a, Belediye Başkanımız Fatih BAKICI’ya  ve konuyu yakından takip eden Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN’e  sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, köylerimizin problemlerine karşı gösterdikleri hassasiyetten dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi. Program sonunda diğer köy muhtarları ile de görüşen Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU; “Bizler Bozüyük Belediyesi olarak her zaman köylerimizin yanında ve köylülerimizin taleplerinde görevimizin başındayız. Yapımı tamamlanan yol bir son değil. Hükümetimizin ve devlet kurumlarının köyler ile ilgili çalışmaları devam edecektir” dedi.

Önemli Linkler