UFKA YOLCULUK 6. KÜLTÜR YARIŞMALARI TANITIM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

UFKA YOLCULUK 6. KÜLTÜR YARIŞMALARI TANITIM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Ufka Yolculuk 6. Kültür Yarışmaları tanıtım ziyaretleri kapsamında Ufka Yolculuk İl Komisyonu Bozüyük ilçesinde ki tanıtım ziyaretlerine devam ediyor.

Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarının 6.’sı, “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü” konusu ile  kayıtlara başladı. Bilecik ilindeki organizasyonu Şeyh Edebali Eğitim ve Gençlik ve Spor Kulübü Derneği gerçekleştirecek. “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” temasıyla 3 dil ve 11 ayrı kategoride düzenlenecek olan 6. Ufka Yolculuk Kültür Yarışması’nın kayıtları, 04 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. www.ufkayolculuk.com internet sitesinden ücretsiz başvuruların yapıldığı yarışmanın yazılı sınavı ise 8 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

1 MİLYON 494 KİŞİ KAYIT YAPTIRDI

Şeyh Edebali Eğitim, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Fatih ÖNCÜ ve Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları Bilecik Koordinatörü Yavuz ÖZTÜRK, yarışma hakkında yaptıkları açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’nin en geniş katılımlı sivil yarışma organizasyonu olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarına şimdiye kadar toplamda 1 milyon 494 bin 802 kişi kayıt yaptırdı.  Birinci olanlar: 2 Umre Seyahati + 2500 TL veya 2 Dosta Yolculuk + 2500 TL, İkinci olanlar: 2 Umre Seyahati + 1500 TL veya 2 Dosta Yolculuk + 1500 TL, Üçüncü olanlar: 2 Umre Seyahati + 500 TL veya 2 Dosta Yolculuk + 500 TL kazanacak. Bu kategorilerde 4 ve 10 arasındaki derecelere girenler ve I, J, K kategorilerinde ilk üçe girenler tablet bilgisayar ödüllerini kazanacak. Ayrıca Bilecik ilinde A, B, C, D, E, F kategorilerinde 1. olanlara tam altın, 2.’lere yarım altın, 3.’lere çeyrek altın verilecek. Bu kategorilerde ilde 4. ve 10. derece arasına girenler için mansiyon ödülü bulunmakta. Yarışmamıza her yıl olduğu gibi bu yılda büyük destek veren Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya çok teşekkür ederiz.”

Önemli Linkler