BAŞKAN BAKICI AK PARTİ BİLECİK 5. GENÇLİK KOLLARI OLAĞAN KONGRESİ’NE KATILDI

BAŞKAN BAKICI AK PARTİ BİLECİK 5. GENÇLİK KOLLARI OLAĞAN KONGRESİ’NE KATILDI

 

Ak Parti Bilecik 5. Gençlik Kolları Olağan Kongresi’ne tek aday olarak katılan Onur ŞEKER Ak Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kongreye Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZBEY, Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, İl Başkanı Fikret KARABIYIK,  ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN burada yaptığı konuşmada, “Karşımda, muhtaç olduğu kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğun bilen bir gençlik var. Kardeşlerim vatan, millet, devlet anlayışını kalbinizde nasıl hissediyorsanız, şimdi o beklentilerinizi uygulama zamanıdır.” dedi. Türkiye’yi bölmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceklerini söyleyen KARACAN Şeyh Edebali’nin ‘Geçmişini bilmeyen, geleceğini de bilemez’ sözünü hatırlatarak “16 yıldır iftiralar, fitnelerle savaşan, sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki Müslümanların umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın selamını getirdim. Karşımda muhtaç olduğu kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğunu bilen bir gençlik var. Kardeşlerim vatan, millet, devlet anlayışını kalbinizde nasıl hissediyorsanız, şimdi o beklentilerinizi uygulama zamanıdır.” diye konuştu. KARACAN, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’ın “Mezhep ayrımcılığına düşmeyin, bizde İslam’dan başka hiçbir şey yok, bizi bölmek isteyenlerin oyununa gelmeyin.” sözlerini hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı: “AK Parti olarak arzumuz, molotofla silahla, terör örgütlerinin güdümünde hayatı mahvolan gençlik değil kalemle bilgisayarla ülkesi için tüm dünyaya meydan okuyan bir gençliktir. Gençlerimiz hangi fikri savunursa savunsun okumalı, araştırmalı, sorgulamalı. Ama zihnini asla FETÖ yapıları gibi hainlere kiraya vermemelidir. Bizi bölmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz.”

            Kongrenin ardından Başkanlığa seçilen Onur ŞEKER’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan BAKICI Ak Parti Bozüyük Gençlik Kolları Başkanı Mithat Can CEYLAN ve AK gençler ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Önemli Linkler