BAŞKAN BAKICI KURUM GÖRÜŞMELERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN BAKICI KURUM GÖRÜŞMELERİNE DEVAM EDİYOR

           

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, düzenli olarak gerçekleştirdiği kurum görüşmeleri gününde misafirlerini makamında ağırladı.

            Belediye Başkanı Fatih BAKICI, kurum görüşmeleri gününde ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet ÇETİNKAYA ve Şube Müdürlerini ağırladı. Bozüyük’teki eğitim faaliyetleri hakkında yapılan sohbetin ardından Milli Eğitim Müdürü Servet ÇETİNKAYA ve Şube Müdürleri Başkan BAKICI’ya Bozüyük’te eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim ettiler. Başkan BAKICI daha sonra Telekom İl Müdürü Erhan BALIK, KİPAŞ Holding Genel Müdürü Murat AKIN, Akut temsilcileri Serdar ÇALDEMİR, Eskişehirlim gıda sahibi Nuri YILMAZ, Biosan Temsilcileri Emrah ÇORBACI ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet AKGÜL ile görüştü.

            Yoğun geçen görüşmelerin ardından konuklar Başkan BAKICI’ya göstermiş olduğu  misafirperverlik ve konulara gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Konu ile ilgili olarak Başkan BAKICI; “Bozüyük Belediyesi olarak kurumlarımız ile görüşmelerimiz ve karşılıklı görüş alışverişlerimiz devam edecektir. Hepimiz daha güçlü bir gelecek ve Bozüyük için çalışıyoruz” dedi.

Önemli Linkler