KAYMAKAM YAMAN VE BAŞKAN BAKICI GAZİ VE ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM YAMAN VE BAŞKAN BAKICI GAZİ VE ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

 

Bozüyük Kaymakamı Hasan YAMAN ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Diyarbakır’da gazi olan Astsubay Üstçavuş Türkay BALTACI’nın ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve ardından 1994 yılında Bingöl Çaydere’de teröristlerle girilen bir çatışma sonucu şehit olan Vahit ELMAS’ın ailesini ziyaret ettiler.

Kaymakam Hasan YAMAN ve Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın gazi Astsubay Üstçavuş Türkay BALTACI’nın ailesine gerçekleştirdikleri ziyarette kendilerine Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat GÜNHAN, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman CAN ve İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER’de eşlik etti.  Aile ile bir süre sohbet eden ve gazinin durumu hakkında bilgi alan Kaymakam YAMAN ve Başkan BAKICI yaralı Astsubay ile telefonda görüşerek, kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve dualarının her zaman vatan için görev yapan askerler ile birlikte olduğunu belirttiler. Yaralı Astsubay’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrenildi.

Gazi ailesinin ziyaretinin ardından Kaymakam YAMAN, Başkan BAKICI ve beraberindekiler Akpınar’da ikamet eden Şehit Vahit ELMAS’ın ailesini ziyaret etti. Burada şehit ailesi ile bir süre sohbet eden Kaymakam YAMAN, Başkan BAKICI ve beraberindekiler aileye her zaman yanlarında olduklarını belirterek “Rabbim; şehitlerimizden razı olsun, sizlere de sabır versin” dediler.

Önemli Linkler