BAKAN ZEYBEKCİ’NİN BİLECİK ZİYARETLERİ

BAKAN ZEYBEKCİ’NİN BİLECİK ZİYARETLERİ

 

Bilecik’te askerlik yapan oğlunun yemin törenine katılmak üzere Bilecik’e gelen  Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, bir dizi temaslarda bulunurken ziyaretlere Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’da katıldı.

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ ilk olarak Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında oğlu Atilla Şükrü ZEYBEKCİ’nin yemin törenine katıldı. Ardından Bilecik Valisi Tahir BÜYÜKAKIN’ı makamında ziyaret eden ZEYBEKCİ, buradan Bilecik Belediye Sarayı’na geçerek Belediye Başkanı Selim YAĞCI’yı ziyaret etti. Belediye ziyaretinin ardından Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Meclis Salonu’nda verilen öğle molasının ardından Cuma Namazını kılmak üzere Şeyh Edebali Türbesi’ne geçti. Namaz çıkışı vatandaşlarla sohbet eden ZEYBEKCİ, Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’ni gezdi. ZEYBEKCİ’nin son durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu. Burada partililere seslenen ZEYBEKCİ, 2019 yılında yapılacak seçimlerin tarihi bir öneme sahip olduğunu ifade ederek, “Yine topyekün saldıracaklar ama alnımızın akıyla çıkacağız” dedi. Bilecik’te önümüzdeki zaman diliminde bir ekonomi zirvesi yapmak istediklerini dile getiren ZEYBEKCİ, ilimize yeni bir organize sanayi bölgesi kazandırmak adına partisinin yetkili isimleriyle görüşme içinde olduklarını söyledi. Ekonomi Başkanı Nihat ZEYBEKCİ, il başkanlığındaki programının ardından Bilecik’ten ayrıldı.

Yoğun programın ardından bir değerlendirmede bulunan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI “Ekonomi Bakanımız Sn. Nihat Zeybekçi’yi ilimizde ağırladık. İlimiz ve ilçemize göstermiş olduğu ilgi için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Önemli Linkler