MİNİKLERİN GÖSTERİLERİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

MİNİKLERİN GÖSTERİLERİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

 

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Belediyesi jimnastik kursları tarafından düzenlenen anneler günü özel gösterisine katıldı.

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi'nde düzenlenen gösteride minik jimnastikçiler, yıl boyunca öğrendikleri hareketleri salonda bulunan seyirciler için sahnelerken, salondaki seyirciler miniklerin gösterilerini uzun süre alkışladı. Öğrendikleri hareketleri müzikler ve dans eşliğinde oldukça profesyonel bir şekilde sahneleyen miniklere programın sonunda Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Garnizon Komutanı Bakım. Yüzbaşı Murat Günhan tarafından hediyeleri takdim edildi. Başkan Bakıcı yaptığı açıklamada " Bozüyük'te jimnastik dalında bu kadar yetenekli miniklerin olması ve bu kadar kısa sürede kendilerini geliştirmiş olmaları bizleri çok mutlu etti. Anneler için düzenlemiş bu harika program için başta eğitmenlerine ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Programın sonunda Bozüyük Belediyesi Jimnastik Kursu eğitmenleri, çocukların fiziksel gelişimi için son derece önemli olan bu kursların açılmasını sağlayan ve gerekli olan tüm desteği veren Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür ettiler. Anneler günü özel programının ardından kursiyerler anneleri ile birlikte sahneye gelerek kendi hazırladıkları hediyeleri annelerine takdim ettiler.

Önemli Linkler