BAKICI; “ÖĞRENCİLERİMİZİN EN İYİ ŞEKİLDE EĞİTİM ALMALARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

BAKICI; “ÖĞRENCİLERİMİZİN EN İYİ ŞEKİLDE EĞİTİM ALMALARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

-BAŞKAN BAKICI OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya ile birlikte 100. Yıl İlkokulu ile Albay İbrahim Çolak Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ile Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, geleneksel hale getirdikleri okul ziyaretlerine devam etti. İlk olarak 100. Yıl İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Bakıcı ve Çetinkaya okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler ile görüştü. Sınıfları gezerek öğrencilerin taleplerini soran heyet öğretmenler ile de bir araya gelirken istek ve taleplerini dinledi.

Ardından Albay İbrahim Çolak Ortaokulu’nu ziyaret eden Bakıcı burada da okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler ile görüşerek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı “Ziyaretlerimiz sonunda öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile görüşerek istek ve talepleri doğrultusunda gerekli notlarımızı aldık. Bizler öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almaları için üzerimize düşen her şeyi yapacağız” dedi.

Ziyaretleri sırasında öğretmenler ve öğrenciler özellikle Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen okul gezileri için Başkan Bakıcı'ya teşekkür ettiler. Öğrenciler için bu gezilerin çok önemli olduğunu vurgulayan eğitimciler, Bozüyük'te görev almaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Önemli Linkler