ÇALIŞMALAR RAMAZANDA DA DEVAM EDİYOR

ÇALIŞMALAR RAMAZANDA DA DEVAM EDİYOR

-BOZÜYÜK BELEDİYESİ'NDE ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

           

Bozüyük Belediyesi tarafından yapılan asfalt ve kilit taşı yenileme çalışmaları Ramazan Ayı’nda da aralıksız olarak devam ediyor.

            Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelinde çeşitli alt yapı ve yol çalışmaları devam ederken, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ramazan Ayı'nda da devam eden çalışmalarda ilk olarak Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, İbişler Sokak ve Molla Yusuf Sokak'ta ki kilit taşı yenileme çalışmalarını yerinde incelerken, Başkan Bakıcı; Yediler Mahallesi Kovalıca Caddesi'ndeki asfalt yenileme çalışmalarını yerinde denetledi.

            Devam eden asfalt yenileme çalışmalarını ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar dileyen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı; " Ramazan Ayı'nda sıcak asfalt ile çalışan ekiplerimizin emeklerine sağlık, kendilerine gösterdikleri büyük çaba ve özveriden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. Çalışmaların ilçe genelinde planlanan program çerçevesinde devam ettiğini belirten Belediye Başkanı incelemelerinin ardından mahalle sakinleri ile görüşerek istek ve talepleri doğrultusunda gerekli notları aldı.

Önemli Linkler