BAŞKAN BAKICI VE MİLLETVEKİLİ ADAYI SELİM YAĞCI SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BAKICI VE MİLLETVEKİLİ ADAYI SELİM YAĞCI SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

                     

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Bilecik AK Parti Milletvekili adayı Selim Yağcı Bozüyük Yeni Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek sanayi esnafı ile görüştüler. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istediler.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren tüm iş yerlerini tek tek gezen ve iş yeri sahipleri ile görüşen Milletvekili adayı Selim Yağcı ve Başkan Bakıcı, esnaflara hayırlı iş, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundular. Esnaflarla sohbet eden istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Yağcı ve Başkan Bakıcı, esnafların kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını da sordular. Sanayi esnafları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Milletvekili adayı Yağcı’ya seçim çalışmalarında kolaylık dilediler.

 

Esnaf ziyaretlerinin ardından bir değerlendirme yapan Milletvekili adayı Selim Yağcı “ 24 Haziran seçim çalışmalarımız kapsamında Bozüyük İlçemizde Sanayi esnafımızı ziyarette bulunduk. Bugüne kadar olduğu gibi her alanda insanı merkeze alan ve ihya eden bir yaklaşımı hâkim kılarak güçlü Bozüyük için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Önemli Linkler