BAŞKAN BAKICI’DAN HAYIRLI OLSUN MESAJLARI

BAŞKAN BAKICI’DAN HAYIRLI OLSUN MESAJLARI

 

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM Genel Kurulunda yemin etmesinin ardından parlamenter sistem sona erdi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi resmen başladı.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM Genel Kurulunda yemin etmesinin ardından ‘hayırlı olsun’ dileklerini sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Bakıcı mesajında “Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclis’imizde yeminini etti. 1. Devlet Başkanımıza ve Milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesinin açıklanmasının ardından da sosyal medya hesabında “Yeni Sistemin İlk Kabinesi Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza ve Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Şimdi Hizmet Zamanı” paylaşımını yapan Başkan Bakıcı daha önce Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı olarak görev yapan  Bilecikli Fatih Dönmez’in Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olarak görevlendirilmesinin üzerine de “yaklaşık bir ay önce Bozüyük’ümüzde misafir ettiğimiz Hemşehrimiz, Fatih Dönmez Abimiz yeni kabinede yerini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak aldı. Yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” mesajını paylaştı.

Önemli Linkler