MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI'DAN, BAŞKAN FATİH BAKICI'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI'DAN, BAŞKAN FATİH BAKICI'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

 

Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bozüyük’te yaşanan sel felaketinin ardından geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Bozüyük'te geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun yağış sebebiyle gerçekleşen sel felaketinin ardından geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı makamında ziyaret etti. Yoğun yağış sonrasında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’dan hasar gören yerler ile ilgili bilgi alan Yağcı, mağduriyet yaşayan tüm Bozüyüklülere geçmiş olsun dileklerini ileterek, meydana gelen hasarın ve mağduriyetlerinin en kısa sürede giderileceğini belirtti. Milletvekili Yağcı ayrıca oluşturulan kriz masasının organizasyonunda, kısa sürede yapılan müdahaleler ve tüm ekiplerin üstün çalışmaları için Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür etti.

Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Başkanlık makamındaki görüşmenin ardından Bozüyük Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ettiler. Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Tuğrul Zeytin ve Hastane Müdürü Abdurrahman Ozan tarafından karşılanan Yağcı ve Bakıcı, tedavisi süren hastaları tek tek ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Tedavileri süren hastaların ziyaretlerinin ardından hastane yöneticileri ile görüşen Milletvekili Yağcı ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, sağlık personeline teşekkür ederek, görevlerinde kolaylıklar dilediler.

Milletvekili Selim Yağcı’nın Bozüyük ziyaretleri sırasında kendisine Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Bozüyük AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin eşlik etti. Bozüyük'teki ziyaretlerini tamamlayan Yağcı Bilecik’e geçerken, vatandaşlar tarafından kendilerine verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacağını belirtti.  

Önemli Linkler