BAŞKAN BAKICI’NIN ZİYARETİ UĞURLU GELDİ

BAŞKAN BAKICI’NIN ZİYARETİ UĞURLU GELDİ

-BAŞKAN BAKICI “ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜŞAVİRİ OLAN HALİL ELDEMİR ABİMİZ SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI OLARAK ATANMIŞTIR. YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

 

            Çevre ve Şehircilik Bakanlığı müşaviri, 25. ve 26. Dönem Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atandı. Yapılan atamanın ardından Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Eldemir’e yeni görevinde başarılar dilerken yapılan atama için de Başkan Erdoğan’a teşekkür etti.

            25. ve 26. Dönem Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir’in atamasının öğrenilmesinin ardından haber Bozüyük’te büyük bir sevinçle karşılandı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı haberi sosyal medya hesabından duyururken mesajında şu ifadelere yer verdi; “Dün hayırlı olsun ziyaretine gittiğimiz Çevre ve Şehircilik Müşaviri olan Halil Eldemir abimiz bugün itibariyle Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atanmıştır. Yeni görevinde başarılar dilerken bu göreve kendisini layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkürler”

            Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı dün beraberindeki Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı müşavirliği görevini yürüten 25. ve 26. Dönem Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir’i makamında ziyaret etmişti. Bu ziyaretin hemen ardından ise Halil Eldemir’in Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atanması Bozüyük’te ‘Belediye Başkanımız Sayın Fatih Bakıcı’nın ziyareti uğurlu geldi’ yorumlarına neden oldu.

Önemli Linkler