BAŞKAN BAKICI, ÇARŞI MAHALLE’DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BAKICI, ÇARŞI MAHALLE’DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

            Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ev ziyaretlerini Çarşı Mahalle’de sürdürerek Çarşı Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

            Belediye Başkanı Fatih Bakıcı eşi Emine Bakıcı ile birlikte gerçekleştirdiği ev ziyaretlerine Çarşı Mahalle’de devam etti. Başkan Bakıcı, AK Parti Kadın Kolları Çarşı Mahalle Teşkilatı tarafından organize edilen ziyaretlerde ilk olarak umre ziyaretinden dönen Selahattin Çetinkaya’yı ziyaret etti. Burada bir süre sohbet eden ve umre hatıralarını dinleyen Başkan Bakıcı “Allah ibadetlerinizi kabul ve makbul eylesin, tüm isteyenlere nasip etsin inşallah” diyerek kendisine ikram edilen hurmanın tadına baktı. Ardından Gazozcu Akif Caddesi’nde ikamet eden Gülsüm Filiz’i evinde ziyaret eden Başkan Bakıcı, burada ev sakinleri ve komşuları ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Zabıta personeli İbrahim Karadede’yi ziyaret eden Başkan Bakıcı, Karadede çiftinin dünyaya yeni gelen oğullarına hayırlı, sağlıklı ve güzel bir ömür temennisinde bulunarak “Rabbim anneli ve babalı büyütsün inşallah” dedi. Aile ile bir süre sohbet eden Başkan Bakıcı, daha sonra Selime Kırcalı’yı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Programın devamında Çıkmaz Sokak’ta ikamet eden Ayşe Kırca’nın evine misafir olan Başkan Bakıcı Kırca ailesi ve komşuları ile bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Burada güler yüzle yapılan sohbetin ardından Ümmühan Şen’i evinde ziyaret eden Başkan Bakıcı hoş sohbetin ardından Şen’e misafirperverliği nedeni ile teşekkür etti. Zeynep Yalnız’ı Sarıali Çıkmazındaki konutunda ziyaret eden Başkan Bakıcı, dünyalar tatlısı Emine Bebek ve abisi Ali Osman ile yakından ilgilendi. Aile sakinleri ile bir süre sohbet eden Başkan Bakıcı, Emine Bebek ve abisine hayırlı evlat olmaları temennisinde bulunarak “bu iki güzel yavrumuzun bahtları açık olsun inşallah” dedi. Ev ziyaretlerine Emine Kaynak ile devam eden Başkan Bakıcı eşi Emine Bakıcı ile birlikte Kaynak ailesi ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyaret ettiği her evde yoğun bir ilgi ile karşılanan Başkan Bakıcı, ziyaretlerine tıbbi müdahale geçiren Aysel Pek’i ziyareti ile devam etti. Aysel Pek’in sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Bakıcı, Pek’e geçmiş olsun temennilerini ileterek Allah’tan acil şifalar diledi. Son olarak Ümmühan-Yasin Karaca çiftini ziyaret eden Başkan Bakıcı, Karaca çiftinin ilk göz ağrısı olarak dünyaya gelen Ömer Faruk bebeğe “Rabbim hayırlı ve uzun ömürler versin. Hayırlı evlat olur inşallah” dedi. Programın sonunda ziyaretlerde kendilerine eşlik eden AK Parti Kadın Kolları Çarşı Mahalle yönetimine teşekkür eden Başkan Bakıcı “Kapı kapı, karış karış memleketimizi geziyor, vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz” dedi.

            Gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde çocukları da ihmal etmeyen Başkan Bakıcı, ziyaret ettiği evlerde bulunan çocukları da çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.

Önemli Linkler