BAŞKAN BAKICI'NIN ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN BAKICI'NIN ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

            Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, esnaf buluşmalarına kahvaltı sofralarında  devam ediyor.

            Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ile birlikte 4 Eylül Mahalle esnaflarından Taşkın Soğutma işletme sahipleri Murat ve Gürkan beyin daveti üzerine dükkanlarındaki kahvaltı sofrasına konuk oldu. Nazik davetleri için Murat ve Gürkan beylere teşekkür eden Başkan Bakıcı; "Bozüyük'te faaliyet gösteren siz değerli esnafımız ile her fırsatta bir araya gelerek, sizlerin taleplerinizi dinlemek ve bunlara çareler üretmek belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Esnafımızın sorunları ve talepleri bizler için çok önemlidir. Burada sizlerle birlikte buluştuğumuz kahvaltı sofrası, bizlerin keyifle sohbet ettiği bir platformdur. Sizlerden gelen talepleri birinci ağızdan öğrenmek son derece faydalı olacaktır" dedi.

            Çevredeki esnaflarında katıldığı kahvaltı sofrasında ki yemek duasını da minik Gökçe yaptırdı. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı ve sıcak bir ortamda yapılan kahvaltının ardından Çanakkale'de vatani görevini tamamlayan Miraç bey, beraberinde getirdiği Şehitlik Toprağını Başkan Bakıcı'ya hediye etti.

            Bu anlamlı hediyenin ne kadar kıymetli ve önemli olduğunu belirten Başkan Bakıcı, sıcak ve samimi bir ortamdaki kahvaltı sofralarını kendileri ile paylaşan esnafa teşekkür ederek, Bozüyük'ü geleceğe hazırlamak ve güzelleştirmek için çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Önemli Linkler