BOZÜYÜK TAKIMINI YALNIZ BIRAKMADI
BOZÜYÜK TAKIMINI YALNIZ BIRAKMADI
 
Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor, Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi maçında Ankara Spor Mektebi ile karşılaştı.
Kapalı Spor salonunda oynanan karşılaşmada sergiledikleri muhteşem oyun ile Ankara Spor Mektebi'ni 3-0 mağlup eden filenin sultanları ligde çok önemli bir zafere imza attılar. Tribünlerin tamamen dolduğu karşılaşmada, takımlarına maç boyunca destek olan Bozüyüklü spor sevenler, maç sonunda takımlarını uzun süre ayakta alkışladı.
 
Spor severlerin yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmayı Kulüp Başkanı Veli Çelik, Bozüyük Belediyesi Başkan yardımcısı Ali Avcıoğlu, Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent ve yüzlerde Bozüyüklü taraftar izledi. Maç sonunda takımlarına verdikleri destek için tribünleri dolduran voleybol severlere teşekkür eden Başkan yardımcısı Ali Avcıoğlu; "Takımın başarısında çalışma ve azmin yanı sıra en önemli faktör seyirci desteğidir. Burada yer alan yüzlerce sporsever de gösteriyor ki Bozüyük takımına sahip çıktı ve destek vermeye de devam edecek" dedi.

Önemli Linkler