GİTTİĞİ HER YERDE ÇOCUKLARI MUTLU EDİYOR
BAŞKAN BAKICI'NIN EV ZİYARETLERİ YEDİLER MAHALLESİ İLE DEVAM ETTİ
 

GİTTİĞİ HER YERDE ÇOCUKLARI MUTLU EDİYOR..

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, eşi Emine Bakıcı ile birlikte gerçekleştirdiği ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 

Yaptığı ziyaretler doğrultusunda Yediler Mahallesi'nde pekçok adrese konuk olan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Hatice-Ramazan Zeybek çiftinin evine konuk oldu. Ailesi ve komşuları ile birlikte oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Bakıcı, vatandaşlardan gelen talepleri ve istekleri dinlerken, projeleri hakkında konuştu. Aile'ye ve komşularına kendilerini ağırladıkları için teşekkür eden Bakıcı, gittiği ev ziyaretlerinde çocukları mutlu etmeyi de bir kez olsun ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, bir sonraki ziyaretinde ise eşinin vefat ettiğini öğrendiği Ümmahan Kır'ı ziyaret ederek, baş sağlığı dileklerini iletti. Çocukları, gelinleri ve torunları ile birlikte Başkan Bakıcı'yı ağırlayan Kır ailesi Başkan Bakıcı'nın düşünceli ziyareti için teşekkür ettiler. 

Ev ziyaretlerinde son olarak Yazıcı ailesinin evine konuk olan Başkan Bakıcı ve eşi, aile sakinleri ve komşuları ile görüşerek, yapılacak projeleri anlatarak, gelen soruları yanıtladı. Ziyaret ettiği tüm evlerde çocukları mutlu etmeyi ihmal etmeyen Bakıcı, kendilerini ağırlayan tüm ev sahiplerine teşekkür ederek, ev ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti. 

Önemli Linkler