BOZGİDED’TEN BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARET

Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği üyeleri Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Bozüyük’te faaliyet gösteren  Girişimciliği Destekleme Derneği üyeleri Başkan Celali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri; Hülya Esel, Bozüyük Karadenizliler Dernek Başkanı  Kısmet Turan, Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli,  Meryem Özen İncik , Vildan Akkaya Öztürk, Mehmet Çoban, Fatih Öztürk, Cihangazililer Dernek Başkanı Abdül Ekinay ile eşi Serap Ekinay ve Salim Yaşar Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Yılmaz, Başkan Bakkalcıoğlu’nu tebrik ederek  ‘ilçe adına güzel işler yapacağına inanıyoruz ve her zaman girişimcilik adına size destek olmaya hazırız’ dedi. Başkan Bakkalcıoğlu’na görevinde başarılar dileyen Yılmaz Başkan Bakkalcıoğlu’na plaket takdim etti. Başkan Bakkalcıoğlu da dernek üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Başkanı Yılmaz’ın takdim ettiği plaketin üzerinde yer alan Mustafa Kemal Atatürk’ün “Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar evvela haysiyetlerini sonra hürriyetlerini ve daha sonrada istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar” sözü dikkat çekti.

Önemli Linkler