-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU “HEMŞEHRİLERİMİZİN TEVECCÜHÜNE LAYIK OLMAYA, BOZÜYÜK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” 24 Nisan 2024, 08:58
Bozüyük’te her kesimin sevgisini kazanan ve tekrar Belediye Başkanlığı görevine seçilmesi büyük bir sevinçle karşılanan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na tebrik ziyaretleri devam ediyor.
31 Mart 2024 yerel seçimleri sonrası tekrar seçilerek göreve başlayan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na derneklerin, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile vatandaşların tebrik ve başarı dilekleri içerikli ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda gün içerisinde Başkan Bakkalcıoğlu’nu yerel seçimlerde muhtar seçilen Kandilli Köyü Muhtarı Naci Tetik ve İhtiyar Heyeti, Bozüyük Sanayici ve İş Adamları Derneği (BOZSİAD) Başkanı Hakkı Öztekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurtköylüler Derneği Başkanı İbrahim Arabacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilecik Anadolu Kadınları Derneği Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Nurcan Çakır ve Dernek Üyeleri, Bozüyük Erzurumlular Bayburtlular Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Etkinlikler Derneği Başkanı Ali Soydan ve Dernek Yönetimi, Bozüyük Hacı Bektaş-ı Veli Derneği Başkanı Ali Merdan Erdoğan ve Dernek Yönetimi, CHP Bilecik Kadın Kolları Başkanı Dilek Gürer Gacal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlçe Kadın Kolları Başkanı Hayriye Toksöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bozüyük CHP İlçe Başkanı İsmail Akçasoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar ziyaret etti. Ziyaretçiler, Başkan Bakkalcıoğlu’nu seçilmesinden dolayı tebrik ettiler ve görevinde başarılar dilediler. Başkan Bakkalcıoğlu da misafirlerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kıymetli destekleri, tebrik ve başarı dilekleri için teşekkür etti; “Hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya ve Bozüyük için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48