-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR 25 Mart 2024, 10:28
![](tema/genel/uploads/haberler/Bozuyuk-Sivrihisarlılar-Ahıskalılar-TOKİ-Ziyareti-24.3.2024-1.jpeg)
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Sivrihisarlılar Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği, Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneğive 2. etap Toki konutlarını ziyaret etti.
Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ilk olarak Bozüyük Sivrihisarlılar Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ile bir araya geldi. Hoş sohbet ortamında kendilerini ağırlayan dernek başkanı İbrahim Eren ve dernek üyelerine teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu ardından Bozüyük Ahıska Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti, projelerini anlattı. Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için dernek başkanı Bekir Velioğlu’na ve dernek üyelerine teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu2. etap Toki konutlarını ziyaret ederek hemşehrileriyle bir araya geldi. “Bozüyük için ne gerekiyorsa yapacağız. Her zaman birlik ve dayanışma içinde olduğumuz hemşehrilerimeilgileri için teşekkür ediyorum” diyen Başkan Bakkalcıoğlu ziyaretlerde 5 yıllık görev süresince gerçekleştirdiği projelerin bilgisini verdi. Başkan Bakkalcıoğlu yaptığı konuşmalarda yeni dönem projelerini de anlatarak seçim öncesinde söz verdiği; ücretsiz su projesi ile ihtiyaç sahibi hanelerin kadınlarına verilen Can Suyu ve Kış Desteği Sosyal Destek kartı projelerini gerçekleştirdiklerini otopark sorununu da şehrin merkezine 250 araçlık yer altı katlı otopark yaparak ve kent içindeki eski binaları yıkıp bu binaların yerlerine halka açık otopark yaptıklarını, bu şekilde de 1000 araçlık otopark alanı kazandırdıklarını söyledi. Daha sonra Bozüyük’e akciğer olacak fakat yaptırılmayan Bozpark projesini ayrıntılarıyla anlatan Başkan BakkalcıoğluBoztram ve Yeşilkent üst geçit bağlantı köprüsünü hayata geçirdiklerini, tramvayı hastaneye kadar götüreceklerini belirterek TCDD üst geçit, Yeni Küçük Sanayi Merkezi ve Ticaret Merkezi Projesi, Güneş Enerjisi Projesi, kreşlerin mahallelere yaygınlaştırılması ve 1000 kişilik Kongre Merkezi gibi önemli projeleri hakkında bilgi verdi, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48