-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU KOKOREÇÇİLER ÇARŞI’SINI ZİYARET ETTİ, ROMAN HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU 20 Mart 2024, 09:00
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Kokorecciler-Teke-Mahalle-Romanlar-Ziyaret-1.jpeg)
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, iftardan sonra çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Başkan Bakkalcıoğlu ilk olarak beraberindeki yeni dönem belediye meclis üyesi ve il genel meclis üyesi adayları ile birlikte kokoreççiler çarşısını ziyaret etti. Buradaki çay ocağında kokoreççi esnafın misafiri olan Başkan Bakkalcıoğlu, esnaflarla bir süre görüşerek sohbet etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu kokoreççi esnafın istek ve taleplerini dinledi, sorularını yanıtladı. Ziyaretin sonunda Başkan Bakkalcıoğlu göstermiş oldukları ilgi ve alaka nedeniyle Kokoreççiler Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Kuşoğlu’na ve tüm dernek üyelerine teşekkür etti.
Ardından Tekke Mahalle’yi ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu meşaleler ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Tekke Mahalle’de roman hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Bakkalcıoğlu, 5 yıllık görev süresi boyunca Bozüyük’te gerçekleştirdiği projeler
hakkında bilgi vererek seçim öncesinde söz verdiği; ücretsiz su projesi ile ihtiyaç sahibi hanelerin kadınlarına verilen Can Suyu ve Kış Desteği Sosyal Destek kartı projelerini gerçekleştirdiklerini otopark sorununu da şehrin merkezine 250 araçlık yer altı katlı otopark yaparak ve kent içindeki eski binaları yıkıp bu binaların yerlerine halka açık otopark yaptıklarını anlatarak bu şekilde de ilçeye 1000 araçlık otopark alanı kazandırdıklarını söyledi. Daha sonra yaptırılmayan Bozpark projesini anlatan Başkan BakkalcıoğluBoztram ve Yeşilkent üst geçit bağlantı köprüsünü hayata geçirdiklerini belirterek TCDD üst geçit, Yeni Küçük Sanayi Merkezi ve Ticaret Merkezi Projesi, Güneş Enerjisi Projesi, ihtiyaç olan mahallelere kreş yapılması gibi önemli projeleri hakkında bilgi verdi. Başkan Bakkalcıoğluayrıca roman hemşehrilerinden mahallelerindeki sorunları öğrenerek istek ve taleplerini dinledi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48