-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU KURTKÖYLÜLER DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ 22 Mart 2024, 09:33
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Kurtkoyluler-Derneği-Ziyareti-21.3.2024-1.jpeg)
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kurtköylüler Derneği Başkanı İbrahim Arabacı ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.
Bozüyük Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu beraberindeki yeni dönem belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Güneşspor Lokali’nde KurtköylülerDerneği üyeleri ile buluştu. Dernek üyelerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Bakkalcıoğlu 5 yıllık görev süresi boyunca gerçekleştirdiği projeleri hakkında bilgi vererek yeni dönem projelerini anlattı. Başkan Bakkalcıoğlu söz verip gerçekleştirdiği ücretsiz su projesi ile Can Suyu ve Kış Desteği sosyal yardım projesini hayata geçirdiklerini anlatarak otopark sorununu da şehrin merkezinde 100. yıl Bozüyük Çarşı Meydanı’nın altında 250 araçlık 2 katlı yer altı otoparkı yaparak vatandaşların hizmetine sunduklarını, ayrıca kent içindeki eski binaları yıkıp bu binaların yerlerini halka açık otopark olarak düzenlediklerini ve bu şekilde de ilçeye 1000 araçlık otopark alanı kazandırdıklarını söyledi. Bozüyük’e akciğer olacak ancak yaptırılmayan BOZPARK projesi, Yeşilkent köprüsü bağlantı yolu, TCDD üst geçit, en az 250 işyerini kapsayacak yeni küçük sanayi merkezi ve içerisinde birçok üniteleri olan 1000 kişilik Kongre Merkezi projeleri hakkında bilgi vererek çalışan anneler için kreşleri mahallelere götürmek istediklerini söyledi.Ayrıca tramvayların yetişkinlere 2,5 lira öğrencilere 1 lira ve 65 yaş üzerine ücretsiz olarak hizmet vermeye başladığını aktaran Başkan Bakkalcıoğlu, “tramvaylarımız en ekonomik tarifeyle hizmet veriyor. Bu çok yararlı bir hizmet oldu. Yeşilkent bağlantı köprüsünü yaptık, tramvayı o köprüden hastaneye de götüreceğiz. Bozüyük halkına hizmet için ne gerekiyorsa onu yapmak görevimiz. Bu travmayı biz yaptık, o yenisini de yine biz yaparız.” dedi. Daha sonra sohbet ortamında devam eden ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu dernek üyelerinin taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladı. Son olarak Başkan Bakkalcıoğlu’na dernek başkanı İbrahim Arabacı dernek adına hediye takdiminde bulunuldu.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48