-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZEKİ MÜREN’İN AİLESİNDEN ZİYARET 05 Şubat 2024, 09:33
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Zeki-Muren-in-ailesi-ziyaret-2.jpg)
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, klasik Türk müziğinin en büyük isimlerinden, ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’in Bursa’da ikamet eden ailesi ile bir araya geldi.
Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Zeki Müren’in ailesi Özlem Güner ve eşi İlknur Güner, Başkan Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Zeki Müren’in ailesi Özlem Güner, Başkan Bakkalcıoğlu’na Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından hazırlanan, Cumartesi günü ziyarete açılacak olan Zeki Müren ve Şükrü Tunar Sergisi ile Cumartesi günü akşamı gerçekleştirilecek olan Zeki Müren ve Şükrü Tunar Konseri’nin çok anlamlı olduğunu ifade ederek bu özel programları düzenledikleri için teşekkür etti. Başkan Bakkalcıoğlu’da misafirlerine Sanat Güneşi Zeki Müren’in 7’den 77’ye herkesin gönlünde taht kurduğunu ve çok sevildiğini ifade ederek sergiye katkıları ve konser programına katılımları nedeniyle teşekkür etti. Ziyarette Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Murat Küçük’te hazır bulundu.
Bozüyük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’nun Metristepe Kültür Merkezi fuaye salonunda hazırladığı Zeki Müren ve Şükrü Tunar Sergisi’nin açılışı Zeki Müren’in ailesinin de katılımlarıyla 3 Şubat 2024 Cumartesi günü yapılacak. Zeki Müren’in ailesi ayrıca Cumartesi günü akşamı saat 20:00’de 4 Eylül Mahallesi Hasan Ali Yücel Sosyal ve Kültürel Tesisi’nde yapılacak Zeki Müren ve Şükrü Tunar Konser programına da katılım sağlayacak.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48