-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NDAN S PLAKA SERVİSÇİLER DERNEĞİ VE EĞİTİM-İŞ’E ZİYARET 25 Mart 2024, 10:04
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-S-Plaka-Servisciler-Derneği-Eğitim-İş-Sendikası-Zİyaret-22.03.2024-1.jpeg)
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Bozüyük S Plakalı Servisçiler, Minibüsçüler ve Otobüsçüler Derneği ile Eğitim-İş Sendikası’nı ziyaret etti.
Başkan Bakkalcıoğlu ilk olarak beraberindeki Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ile birlikte Bozüyük S Plakalı Servisçiler, Minibüsçüler ve Otobüsçüler Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Ramazan Akalın ve derneğin yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ardından Eğitim-İş Sendikası’nı ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu Eğitim-İş Sendikası Başkanı Muharrem Semah Açıkel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Bakkalcıoğlu ziyaretlerinde 5 yıllık görev süresi boyunca gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi verdi. Yeni dönem projelerinden de bahseden Başkan BakkalcıoğluBozüyük’e akciğer olacak BOZPARK projesi ile demiryolu üst geçidi projesini anlatarak Boztram’ı hastaneye kadar götüreceklerini söyledi. Ayrıca yeni Küçük Sanayi Merkezi ve 1000 kişilik Kongre Merkezi gibi önemli projeleri hakkında da bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Başkan Bakkalcıoğlu ziyaretlerinin sonunda Minibüsçüler ve Otobüsçüler Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Ramazan Akalın’a ve Eğitim-İş Sendikası Başkanı Muharrem Semah Açıkel’e misafirperverlikleri nedeni ile teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48