-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE ANNELERİNİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI 13 Mayıs 2024, 09:39
![](tema/genel/uploads/haberler/Sanatevi-Anneler-Gunu-Engelliler-Haftası-Etkinliği-2024-1.jpeg)
-SANATEVİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANNELERİNE ÖZEL HEDİYE
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Engelliler Haftası ve Anneler Günü nedeniyle özel bireyler için düzenlenen “Teraryum Yapımı” etkinliği ardından Anneler Günü kutlama programına katılarak hem özel öğrencilerin annelerinin hem de tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
Bozüyük Belediyesi Sanatevi’nde düzenlenen anlamlı etkinlikte öğrenciler Bozüyük Belediyesi Özel Eğitim Eğitmeni Esin Özyetkin’in nezaretinde teraryum yaptılar. Her bir öğrencinin katılmaktan büyük keyif aldığı etkinlikte özel öğrenciler teraryumları itina ile hazırlarken etkinliğin hemen ardından Sanatevi’nin bahçesinde anneleri ile bir araya geldiler. Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun da özel öğrencileri ve annelerini yalnız bırakmadığı Anneler Günü kutlama programında anneler, pasta keserek Anneler Günü’nü kutladı. Daha sonra özel öğrenciler annelerine özenle hazırladıkları teraryumları hediye etti. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı etkinlikte anneler çocuklarına emek vererek hazırladıkları hediyeleri için teşekkür ettiler. Başkan Bakkalcıoğlu etkinlikte özel öğrencileri anneleri için hazırladıkları hediyeler için tebrik ederken annelerinin ve tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48