-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TERMİNAL ESNAFINI ZİYARET ETTİ, BİEN SERAMİK ÇALIŞANLARINI SELAMLADI 27 Mart 2024, 14:52
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Terminal-BİEN-ziyaret-1.jpeg)
Sahada gün boyu çeşitli ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Bozüyük Belediyesi Otobüs Terminali esnaflarına konuk oldu. Ardından BİEN Seramik Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu, çalışanları selamladı, kolaylıklar diledi.
Bozüyük Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, terminal ziyaretinde seyahat acenteleri ofislerini tek tek dolaştı. Terminal esnaflarına hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Bakkalcıoğlu, terminalde bulunan vatandaşlarla da sohbet ederek Ramazan ayını tebrik etti. Belediye çalışmaları ve projelerinin yanı sıra yeni dönemde ilçeye kazandırılacak projeler hakkında bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu, terminal esnaflarının talep, görüş ve önerilerini dinledi. Daha sonra sağladığı istihdam ile kente değer katan BİEN Seramik Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Bakkalcıoğlu, iş başı yapacak akşam vardiyası ile vardiyalarını tamamlayarak evlerine dönecek olan çalışanları selamladı, hallerini hatırlarını sordu. Başkan Bakkalcıoğlu fabrika personeline misafirperverlikleri ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Bakkalcıoğlu ayrıca okul çıkışında karşılaştığı öğrencilerle de kucaklaşarak sohbet etti. Öğrenciler tarafından sevgiyle karşılanan Başkan Bakkalcıoğlu “geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızın göstermiş oldukları ilgi ve sevgi bize de moral oldu. Gelecekleri güzel olsun inşallah” dedi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48