-“BİZ ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ” PROJESİ KAPSAMINDA SEBZE VE MEYVE FİDELERİ TOPRAKLA BULUŞTU 30 Mayıs 2024, 11:29
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Vali-Engelli-Oğrenciler-Fide-Dikim-Programı-Mayıs-2024-1_1.jpg)
Bozüyük İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Biz Üretmeye Devam Ediyoruz Projesi” çerçevesinde Yeniçepni Köyü Muhtarı Temel Kılavuz'un tahsis ettiği alanda, sebze ve meyve fidelerinin dikimi yapıldı.
Fide dikim etkinliğine Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bozüyük Kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kurum Müdürleri, İl Genel Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, Engelli Bireyler ve Aileleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Etkinlikte katılımcılara hitaben bir konuşma yapan Bilecik Valisi Şefik Aygöl, “Böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için Tarım İl Müdürü'ne ve ekibine teşekkür ederiz. İnşallah buradan ürettiğimizi de toplayacağız. Allah iyilikleri eksik etmesin.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından proje kapsamında engelli bireylere ve ailelerine yönelik olarak oluşturulan uygulama bahçesinde yetiştirilecek sebze ve meyve fidelerinin dikimi yapıldı. Etkinlikte ayrıca çilek fidesi dağıtıldı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün teknik personeliyle uygulamalı olarak yapılan fide dikiminde, dikimi yapılan bitkiler hakkında bilgi verildi. Etkinlik boyunca katılımcılarla yakından ilgilenen ve sohbet eden Başkan Bakkalcıoğlu, çocuklarla birlikte fide dikti.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48