-BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ MART AYI TOPLANTISI YAPILDI 01 Mart 2024, 17:32
Bozüyük Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Başkanlığında yapıldı.
Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda 2 gündem maddesi görüşüldü. Gündemin ilk sırasında yer alan Belediye İmar Komisyonuna sevk edilen konu görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Ardından gündemin 2. sırasında yer alan Belediye Meclisinin 02.02.2024 tarih ve 08 nolu kararı ile Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konu görüşülerek “Hayatlarını sosyal yardımlarla idame ettirmekte zorlanan ve bu sebeple belediyemizden yakacak, eğitim, kırtasiye, giyim kuşam ve gıda gibi yardım talebinde bulunan ihtiyaç sahipleri ile CANSUYU projesinden yararlananlar dâhil olmak üzere tümüne ramazan ayında bir defaya mahsus olmak üzere 1.000,00 TL ramazan yardımı verilmesine ve bu yardımın sosyal destek kartı ile yapılmasına oybirliği ile karar verildi.
Gündemin sona ermesinin ardından Başkan Bakkalcıoğlu kısa bir konuşma yaparak “5 yıl birlikte çalıştık. Ben Türkiye’deki en az yüksek sesli ve tartışmalı olmayan meclislerden biri olduğumuzu düşünüyorum. Bu çok gurur verici, çok yerde çok tartışmalı sıkıntı yaratan meclis toplantıları olduğunu biliyorum ama yine de bu süreç içerisinde ben eğer sizlerden birine kırıcı bir sözüm olduysa ondan özür diliyorum, varsa böyle bir düşüncesi hakkını helal etmesini istiyorum. Ayrıca bütün meclis üyelerimden hak helalliği istiyorum. Benim sizlere hepinize hiç ayırmaksızın muhtarlarımız da dahil hakkım helal olsun” dedi. Meclis üyelerinin de haklarını helal etmesinin ardından Başkan Bakkalcıoğlu 31 Mart seçimlerinin Türkiye ve ilçemiz için hayırlı olması temennisinde bulundu.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48