-BOZÜYÜK’TE PLAY-OFF SEVİNCİ 05 Şubat 2024, 09:46
![](tema/genel/uploads/haberler/Voleybol-Tepebaşı-Genclik-04.02.2024-1.jpeg)
- BOZÜYÜK BELEDİYE EĞİTİM SPOR:3 TEPEBAŞI GENÇLİK:0
Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı; Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Liginin 14. haftasında Tepebaşı Gençlik Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelerek maçı 3-0 kazandı.
Bozüyük Yeni Kapalı Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, takıma sponsor olan işletme yöneticileri, teknik ekipler, takım taraftarları ve voleybolsever Bozüyüklüler ilgi ile izledi. Başlama düdüğünün ardından yoğun seyirci desteği ile oynanan maçta “Bizim Kızlar” ilk seti (25-17), ikinci seti (25-19) ve son seti de (25-10) alarak maçı 3-0 kazandı. “Bizim Kızlar” elde ettikleri bu galibiyetle 1.lige yükselme Play-off maçlarına katılmaya hak kazandı. Galibiyetle biten maçın sonunda Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğluve Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu sahaya inerek “Bizim Kızlar”ı ve teknik ekibi tebrik etti. Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler “Bizim Kızlar”ın galibiyet ve Play-offsevincine ortak oldular.
Maç sonunda ayrıca Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğluve Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu tarafından Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün 2023-2024 sezonunda Bilecik Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan;Midi Kız Voleybol Takımı, Küçük Kız Voleybol Takımı ve Yıldız Kız Voleybol Takımlarına kupa ve madalyalarını takdim edildi.
Başkan Bakkalcıoğlu maçın ve kupa takdiminin ardından “Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. liginde ilçemizi başarıyla temsil eden "Bizim Kızlar" ligin son karşılaşmasında ağırladıkları Tepebaşı Gençlik Voleybol takımını 3-0 mağlup ederek 1.lige yükselme Play-off maçlarına katılmaya hak kazandı. Maçı galibiyetle tamamlayan ‘Bizim Kızlar’ımızıtebrik ediyor, kendilerine 1. lig yolunda başarılar diliyorum.Maç sonunda ayrıca Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübümüzün 2023-2024 sezonunda Bilecik Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan;Midi Kız Voleybol Takımı, Küçük Kız Voleybol Takımı ve Yıldız Kız Voleybol Takımlarına kupa ve madalyalarını takdim ettik. Kızlarımızı profesyonel liglerde de görmek umuduyla canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. Başkan Bakkalcıoğlu ayrıca voleybol sezonu boyunca Bozüyük’te yapılan maçlara jimnastik gösterileri ile eşlik eden jimnastik öğrencilerine de teşekkür etti.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48