- BOZÜYÜKTE POLİS HAFTASI NEDENİYLE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 15 Nisan 2024, 10:06
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Polis-Haftası-İftarı-9.04.2024-1.jpeg)
Bozüyük’te Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. kuruluş yıl dönümü nedeniyle iftar programı düzenlendi.
Bozüyük Grand Çalı Otel’de düzenlenen programa ilçe kaymakamı Adem Öztürk, İl Emniyet Müdürü Beyti Kalaycı, Garnizon Komutanı Mühimmat Binbaşı Caner Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Orhan Bozdemir ve tüm İlçe Emniyet Amirliği personelleri katıldı. Programda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu salonda bulunan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı kutlayarak “İlçemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, vatan, millet ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” dedi. Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açılarak dua edildi. Hep birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından misafirlere hitaben kısa bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Orhan Bozdemir İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak düzenlemiş oldukları iftar programına katılan herkese teşekkür ederek; fedakârca vazifelerini yerine getiren personelinin Polis Haftası’nı kutladı. Ardından konuşan Kaymakam Adem Öztürk’te Emniyet Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünü yürekten kutlayarak “İlçemizde vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak için hepiniz büyük bir fedakarlıkla görev yapıyorsunuz. Bundan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. İlçemiz bölgemizin en huzurlu kentlerinden bir tanesi ve sürekli olaylarımızda yıllar itibariyle azalma var. Bunun nedeni de sizlerin gayretli çalışmalarınızdan dolayı ilçemizdeki olay sayılarında azalma görülüyor. Hepinizi tekrar tebrik ediyor, her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48