LİGİN 6. HAFTASINDA BOZÜYÜK BELEDİYE:3 SAKARYA VOLEYBOL:2 27 2023, 17:03
![](tema/genel/uploads/haberler/IMG-20231127-WA0117.jpg)
BOZÜYÜK’TE GALİBİYET SEVİNCİ YAŞANDI
Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı; Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Liginin 6. haftasında Sakarya Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelerek maçı 3-2 kazanırken ES ES Bando Takımı maç süresince çaldıkları birbirinden güzel marşlarla tribünleri coşturdu.
Bozüyük Yeni Kapalı Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Garnizon Komutanı Mühimmat Yüzbaşı Caner Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve eşi Merih Bakkalcıoğlu, Es ES Bando Takımı, takıma sponsor olan fabrika yöneticileri, teknik ekipler, takım taraftarları ve voleybol sever Bozüyüklüler ilgi ile izledi. Maç öncesinden tribünlerdeki yerini alan ES ES Bando ekibi maça birbirinden güzel marşlarıyla eşlik ederek hem “Bizim Kızlar”a destek oldular hem de tribünleri coşturdular. Yoğun seyirci desteği ile oynanan heyecanlı maçta seyirci yerinde duramazken taraftar desteğini hiç eksiltmedi. İlk 2 seti (16-25) ve (22-25) kaybeden ‘Bizim Kızlar’ 3. Setten itibaren daha üstün bir oyun sergileyerek 3. Seti (25-19), 4. Seti (25-18) ve 5. Seti (15-11)’lik skorlarla alarak maçı 3-2 kazanmayı başardı. Ayrıca Bozüyük Belediyesi cimnastik branşı sporcuları maçın set aralarında sundukları cimnastik gösterileri ile voleybol takımına destek olurken minik cimnastikçiler ilgi ile izlendi.
Galibiyetle biten maçın sonunda Kaymakam Adem Öztürk ve Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu sahaya inerek “Bizim Kızlar”ı ve teknik ekibi tebrik etti. Başkan Bakkalcıoğlu “Bizim Kızlar” ile birlikte tribünleri selamlayarak takımın ve taraftarın galibiyet sevincine ortak oldu.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48